Mēbeles mājām

ASNOVA kompānija jau daudzus gadus izgatavo mēbeles mājām pēc pasūtījuma. Šo gadu laikā mums ir sakrājušies neskaitāmi padomi, kuri Jums noteikti noderēs, kad Jūs lemsiet, kādas mēbeles izvēlēties, kam pievērst uzmanību un kādus jautājumus atrisināt pirms pasūtījuma veikšanas.

Mēbeles mājām

Kā izvēlēties virtuvi

ASNOVA kompānija jau daudzus gadus izgatavo mēbeles mājai pēc individuāla pasūtījuma. Šo gadu laikā mums ir sakrājušies neskaitāmi padomi, kuri Jums noteikti noderēs, kad Jūs lemsiet, kādas virtuves mēbeles izvēlēties, kam pievērst uzmanību un kādus jautājumus atrisināt pirms pasūtījuma veikšanas.

Izmēri

Pirmā, un visdrīzāk, pati galvenā lietā, kas jāņem vērā – kāda izmēra virtuvi jāpasūta. Lai to paveiktu, jāizmēra sienas, pie kam centieties izmērīt pilnīgu visu – katras sienas garumu, griestu augstumu, attālumu no grīdas līdz palodzei un pārējās nianses.

Plāns

Pēc tam, kad Jums būs zināms katra virtuves stūrīša izmērs, Jums jāizlemj divi svarīgi jautājumi, proti: cik daudz un kādas virtuves mēbeles Jums būs nepieciešamas, un kā tās labāk izvietot – vienā vai divās pusēs, stūrī vai U burta formā. Tai pat laikā neaizmirstiet izlemt, kāda sadzīves tehnika Jums paliks, bet kādu nepieciešams iegādāties.

Projekts

Nākamais solis pēc plāna ir projekta izstrādāšana uz papīra. Taču šo punktu jāīsteno kopā ar mūsu speciālistiem, jo šeit nepieciešama profesionalitāte un pieredze.

Stila un krāsas izvēle

Šis punkts vistiešākā veidā saistīts ar Jūsu gaumi un uztveri. Šajā punktā pats galvenais – saskaņot visu ar ģimenes locekļiem. Ja Jums ir dažādas gaumes, tad jāatrod kompromisu. Piemēram, ja sievai patīk klasiskais virziens ar maksimālu izliekumu daudzumu, bet vīram labāk patīk ”modernisms” bez liekām detaļām, tad Jūs klasisku virtuves mēbeļu komplektu mūsdienīgā stilā, bet ar nedaudz apgleznotu fasādi, taču šajā konkrētajā gadījumā būs piemērota ”klasika” bez jebkādām liekām detaļām.

Nosakām budžeta apmēru

Bez šaubām, viena no galvenajām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties virtuves mēbeļu komplektu, - tas ir budžets, ar kuru Jūs rēķinieties.

Veicam pasūtījumu

Ja Jūs esat tikuši skaidrībā ar iepriekšējiem punktiem, tad šī soļa izpilde būs ļoti vienkārša – Jums vienkārši būs jāatbrauc pie mums un kopā ar mūsu speciālistiem jānoformē pasūtījumu. Jums atliks tikai nedaudz pagaidīt, un Jūsu sapņu virtuves mēbeles jau atradīsies mājoklī un priecēs Jūsu acis!

rādīt vairāk
rādīt mazāk

Lietas, kas jāņem vērā pasūtot skapi

ASNOVA kompānija izgatavo garderobes un skapjus pēc pasūtījuma. Pamatojoties uz ilggadēju pieredzi, mēs ar lielāko prieku padalīsimies ar Jums ar padomiem, kas noderēs Jums, pasūtot kupejskapi.

 

Šāds skapis var noslēpt dzīvokļa plānojuma defektus, kā arī katru stūrīti padarīt maksimāli noderīgu. Kupejskapji mēdz būt korpusa un iebūvēti. Lieta tāda, ka kupejskapjus nevar pārvietot un uzstādīt citā telpā – tie tiek projektēti un izgatavoti konkrētai vietai konkrētā telpā, ņemot vērā visas nianses. Iebūvēts kupejskapis – tā ir īpaša bīdāmo durvju sistēma, kas tiek piemontēta pie griestiem un grīdas, tādējādi nodalot noteiktu telpas daļu. Korpusa kupejskapi var saukt par evolucionējušu skapi, до kurš mums labi pazīstams no bērnības laikiem. Tas ir patstāvīgs modulis, kuram ir savas sienas un starpsienas, tāpēc to var brīvi pārvietot.

 

Kupejskapja ”seja” nepārprotami ir bīdāmās durvis. Lielākai daļai pasūtītāju patīk uz tām uzstādīt spoguļus. Patiesībā ir lielisks risinājums, lai vizuāli paplašinātu telpu. Šādu pašu efektu nodrošinās spoguļi kombinācijā ar korpusu gaišos toņos. Taču ne mazāk efektīvi izskatās skapji ar durvīm, kuras ir noslēgtas vai ar iebūvētu stiklu, kas izrotāts ar smilšstrūklas zīmējumu. Nebaidieties izmantot spoguļus un stiklu, domājot, ka tie ir pārāk trausli materiāli – šodien tos pārklāj ar armējošu plēvi, kas piešķir papildus izturību. Vēl viens mūsdienīgs un interesants risinājums, kas tiek plaši izmantots pēdējā laikā, ir apgaismojuma izmantošana, kas ļauj atvieglot lietu meklēšanu. Turklāt apgaismojums lieliski izrotā telpas interjeru.

 

Skapja iekšējai daļai nav nekādu standartu. Mēbeles tiek izgatavotas, ņemot vērā klienta vēlmes. Kopā ar mūsu dizaineriem Jūs uzkonstruēsiet maksimāli ērtu kupejskapi, kuru veidos visdažādākie plaukti, atvilktnes, pakaramiem un citām lietām paredzēti savienojumi.

Garderobes istabas telpas organizēšana

Ja garderobes telpa ir prasmīgi izprojektēta un pienācīgi aprīkota, tad tas ļaus organizēt savu iekšējo telpu maksimāli lietderīgi. Šim nolūkam telpas dizainu rūpīgi jāpārdomā kopā ar arhitektu un interjera dizaineri jau celtniecības stadijā, vai arī īsi pirms dzīvokļa remonta uzsākšanas. Garderobes telpu jāpasūta savlaicīgi, lai līdz remonta beigām tā jau būtu gatava uzstādīšanai. Savukārt mēbeles garderobes telpā jāuzstāda īsi pirms saimnieku atgriešanās dzīvoklī.

 

Garderobes tiek iedalītas vairākos veidos: kompaktas garderobes-kupejskapji, telpas stūrī ievietojamas ekonomiskas garderobes, vai arī garderobes ierīkošanai atvēlētas veselas istabas. Atkarībā no ietilpības, garderobē var uzglabāt izņemot apģērbus arī citus priekšmetus, piemēram, medību un makšķerēšanas piederumus, slēpes, snovbordu un pat velosipēdu. Ja Jūs plānojat to darīt, tad apspriediet visas šīs nianses ar dizaineri, tad Jūs organizēsiet telpu maksimāli ērti. Starp citu, kad iekārtosiet garderobi, novietojiet bieži lietojamas lietas tā, lai atvieglotu to meklē3šanu un nodrošinātu ātru piekļuvi tām.

rādīt vairāk
rādīt mazāk